MANDLIÕLI

 

Mandliõli niisutab ja pehmendab nahka intensiivselt tänu selles sisalduvatele valkudele, vitamiinidele ja mineraalidele. Mandliõli saab kasutada mitmete ebameeldivate nahaprobleemide raviks, näiteks ekseemi ja naha seenhaiguste vastu.

Takistab peanaha liigset kuivamist ning soodustab juuste kasvu. Liiga kuiv peanahk ei toida ka juuksekarva, seega on tagajärjeks juukse murdumine. Selle vältimiseks masseerige peanahka regulaarselt mandliõliga ja kasutage mandliõlil põhinevaid tooteid. Lisaks aitab mandliõli kaitsta juukseid föönitamisest ning värvimisest tingitud kuivuse- ja kahjustustega. Mandliõli ja muud juuksehoolduses kasutatavad õlid ei kiirenda juuste kasvu otseselt, kuid regulaarne hooldus nende kasulike looduslike õlidega tugevdab juukseid ja pehmendab peanahka, võimaldades juustel muutuda tervemaks. Terved juuksed on omakorda vastupidavad, ei lange välja ega kuiva. Sel moel on ka juukseotsad terved, ega murdu ja saab hõlpsamini juukseid kasvatada, kuna ei tule liiga tihti otsi lõigata.

Mandliõli on väga kasulik tundlikule ja kuivale nahale. See toidab nahka sügavalt ning pehmendab seda, ahendab poore, vähendab naha ketendamist - teeb kõik vajaliku, et normaliseerida nahka ning saada tervislik välimus. 

 

 

 

Tooted:

 

Tere külastaja! Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. (Küpsised vajalikud e-poest ostmisel)


Ostukorv

Sinu informatsioon
tellimused al. 25.00€ tasuta transport

Transport

Tulen ise järgi
Omniva kuller 6.90€
Omniva 2,50€

Smartpost 2,50€
Smartpost FI 9.90€
Smartpost LT 6.90€
Smartpost LV 6.90€

DPD kuller 4,90€
DPD EE 2,50€
DPD LV 6,90€
DPD LT 6,90€
4,90
4,90
6.90
9.90
2.50
6.90
6.90
2.50
2.50
6.90
6.90