VIINAMARJASEEMNEÕLI

 

Viinamarjad on olulised puuviljad nii naha ilu kui ka tervise jaoks. Viinamarjades sisalduvad polüfenoolid ja OPC-fenoolid on efektiivsed vabade radikaalide vastu võitlemises, mis on naha kortsude ühed suurimaid põhjustajaid. Tänu vananemisvastasele omadusele aitab see eemaldada naha "surnud" rakud ja annab tervisliku väljanägemise. Punastel viinamarjadel on rakke taastavad omadused, mistõttu kasutatakse nende ekstrakti laialdaselt nahahooldustoodetes.

Viinamarjaseemneõli peamine eelis on selle mõjus kapillaaridele. Omega 6 ja Omega 3 rasvhapped, mida viinamarjaseemneõlis on 64%, omavad veresoonte siseseinu kaitsvat toimet. On avastatud, et see tugevdab kapillaare oma mõjuga tänu viinamarjaseemneõli struktuuris leiduvale looduslikule E-vitamiinile. Viinamarjaseemneõli on tugevaim teadaolev antioksüdant. Viinamarjaseemne antioksüdantne toime on 50 korda suurem, kui E-vitamiinil ja 20 korda rohkem kui C-vitamiinil. Antioksüdandid on ained, mis tekivad meie kehas keemiliste reaktsioonide tagajärjel või neutraliseerivad kahjulikke aineid, mis on tekkinud sigarettidest, alkoholist, saastatud õhust jne. Asjatundjate sõnul aeglustub keha antioksüdantide tootmine pärast 25. eluaastat. Sellest aeglustumisest põhjustatud deformatsioonide kõrvaldamiseks on teada, et kasutatakse viinamarjaseemneekstrakti, mis on teadaolevalt tugevaim antioksüdant. Regulaarselt kasutades puhastab surnud naharakud ja kiirendab naha uuenemist.

 

 

 

 

Tooted:

 

Tere külastaja! Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. (Küpsised vajalikud e-poest ostmisel)


Ostukorv

Sinu informatsioon
tellimused al. 25.00€ tasuta transport

Transport

Tulen ise järgi
Omniva kuller 6.90€
Omniva 2,50€

Smartpost 2,50€
Smartpost FI 9.90€
Smartpost LT 6.90€
Smartpost LV 6.90€

DPD kuller 4,90€
DPD EE 2,50€
DPD LV 6,90€
DPD LT 6,90€
4,90
4,90
6.90
9.90
2.50
6.90
6.90
2.50
2.50
6.90
6.90