Tutvu Thalia Natural Beauty tootekataloogia siin: vajuta!

Kõik registreerunud kasutajad saavad alati ostukorvi 10% täishinnast soodsamalt! 

Registreerida on imelihtne ning lisaks saad vaadata ka oma eelnevaid tellimusi, lisada lemmikuid jne.

THALIA NATURAL BEAUTY KEHAHOOLDUSTOOTED: 

PUHAS SISU  – TERVISLIK ILU!

Thalia Natural Beauty on ettevõte, mis kasutab oma koostistes looduse raviomadusi ja rikastab kosmeetikatööstust oma sama kvaliteediga jätkusuutlike toodetega.

Omades 33-aastast tootmiskogemust, toodab Akten Kozmetik oma ekspertmeeskonna, tipptasemel tootmisliini ning uuendusliku uurimis- ja arenduslaboriga kvaliteetseid, ökonoomse hinnaga ja puhtaid isikliku hügieeni tooteidTeie tervisliku ilu poole püüeledes inspireerime ka kosmeetikatööstust, luues uusi koostisosi.

Thalia Natural Beauty kaubamärk hoolib nii teie tervisest kui ka teie ilust. Seetõttu ei ole meie toodete koostises selliseid tooraineid nagu parabeen, parafiin, söövitav aine, SLS ja SLES, millel on inimeste tervisele kahjulik mõju. On vaid looduslikud ja tervendavad ekstaktid. 

Thalia Natural Beauty kaubamärgi tootevalik on lai, rahuldades kõikvõimalikke kosmeetikavajadusi: tahke seepvedelseep, shampoon, dushigeel, palsam, juuksemask, näopuhastusvahend, koorimine, näohooldusmask, niisutav nahakreem, vananemisvastane kreem, toonik, nahahooldusõli, nahaseerum, BB-kreem, meigieemaldaja , päikesekaitsekreem, kätehoolduskreem, meestehooldustooted ja beebihooldustooted. Kõiki neid naturaalseid nahahooldustooteid pakub teile Akten Kozmetik puhta sisu ja kvaliteedi tagamisega.

Meie eesmärk on pakkuda teile maksimaalset kasu, kombineerides looduslikud nahahooldustooted funktsionaalsusega. Meid inspireerib loodus ise looma kõige tõhusamaid koostisi, keskendudes juukse- ja nahaprobleemidele .

Thalia Natural Beauty kaubamärgina usume, et teie keha energiasagedus mõjutab ka teie elukvaliteeti. Soovime, et oleksite teadlik kahjust, mida ilutoodetes sisalduvad rasked kemikaalid, millega me igapäevaselt kokku puutume, vähendavad meie energiasagedust ja põhjustavad meie kehale, ning võtame oma kohuseks tõsta teadlikkust puhaste koostisosadega toodete kasutamisest.

Areneva tehnoloogiaga teame, et kosmeetikaettevõtetel pole enam vabandust raskete kemikaalide kasutamiseks. Igapäevaselt kasutatava shampooni, särava nahaseerumi või seebi, mida kõik pereliikmed peavad päevas mitu korda kasutama, mõju tervisele on meie prioriteet. Selle uskumuse põhjal me ei tegutse ainult vastutustundlikult, et olla ilus, meie eesmärk on teie pikaajaline terve ilu…

Nüüd on Sul lihtsam ligi pääseda looduslikele ja puhastele nahahooldustoodetele läbi meie edasimüüjate, kelleks Eestis on www.naturalhome.ee.

Ilutoodete uusimad trendid: Kutsume teid meie ajaveebi lehele, et saaksite jälgida juuksehoolduse soovituste ja nahahoolduse soovituste kõige värskemat sisu.